PITOSP

Apelujemy o 1% podatku dla Związku OSP RP

To nic nie kosztuje darczyńcę!
Jak złożyć wniosek? To proste!

Wystarczy, że rozliczając podatek od dochodów, które uzyskałeś w 2016 roku w zeznaniu podatkowym wpiszesz:

We „WNIOSKU O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)”, który znajduje się na końcu każdego zeznania rocznego numer

KRS: 0000116212

UWAGA! Nie można pomylić się w numerze KRS, pomyłka oznacza nie złożenie wniosku.

W części „INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE”, wpiszesz „Cel szczegółowy 1%”. Wystarczy podać:

OSP WIDÓW
ul. Stawowa 2, 44-172 Poniszowice

Istnieje  możliwość złożenia swojego zeznania PIT przez internet poprzez stronę:
(jeśli zdecydujesz się na ten sposób rozliczenia, użyj programu Ministerstwa Finansów z powyższego linka)
Poniżej zamieszczamy również program przygotowany przez Związek OSP RP w wersji Online i do ściągnięcia, dzięki któremu łatwiej będzie wypełnić i wydrukować swój PIT

Cywilizacja niesie coraz więcej zagrożeń, a pokonanie ich wymaga coraz wyższych umiejętności i wyposażenia w nowoczesny i  specjalistyczny sprzęt ratowniczy. Dlatego nieustannie musimy się szkolić i pozyskiwać nowy sprzęt, abyś Ty mógł czuć się bezpiecznie.

Apel kierujemy do:

• Strażaków ochotników, ich rodzin i znajomych, działaczy oraz członków współdziałających oraz sympatyków ochotniczego pożarnictwa.
  • Wszystkich podatników, którym na sercu leży rozwój i kontynuacja chlubnych tradycji ruchu strażackiego, wyrażających się w niesieniu bezinteresownej pomocy.
  • Wszystkich identyfikujących się z ochotniczym pożarnictwem, wykonujących zadania o charakterze użyteczności publicznej w zakresie ochrony przeciwpożarowej oraz wspierających różne formy pracy kulturalno-oświatowej, rozwijających działalność artystyczną i sportową w Ochotniczej Straży Pożarnej.

1-procent-osp-widow

Przekazanie Wozu bojowego - Iveco Unic