Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze 2016

Wpis znajduje się w kategorii: Aktualności ⇒ 2016r.
Wydarzenie z dnia 21.02.2016r.

W niedzielę 21 lutego 2016r. o godzinie 16:00 w remizie naszej OSP odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze. Celem zebrania poza corocznym przedstawieniem sprawozdania z działalności jednostki za ubiegły rok oraz przyjęciem planu działalności na rok następny był wybór nowego Zarządu i Komisji Rewizyjnej na kolejne 5 lat.

Otwarcia zebrania i przywitania wszystkich członków oraz zaproszonych gości dokonał Prezes Grzegorz Dusza. Członkowie walnego zebrania wybrali spośród siebie przewodniczego zebrania, protokolanta, a także komisję mandatową, wyborczą, uchwał i wniosków oraz skrutacyjną. Zostały odczytane sprawozdania z działalności, finansowe i komisji rewizyjnej. Następnie został przedstawiony projekt planu działalności i plan finansowy na rok 2016.
Kolejnym punktem zebrania było udzielenie absolutorium zarządowi OSP za okres sprawozdawczy, które otrzymał jednogłośne.

Nstępnie dokonano wyboru nowych władz OSP, w osobach:

Skład zarządu

Adrian Stania
Sekretarz
Monika Schmidt

Skład nowego zarządu zmienił się nieznacznie. Swoje funkcje kontynuować będą Grzegorz Dusza jako Prezes, Grzegorz Kucza jako Wiceprezes, Marek Rychlik jako Naczelnik, Łukasz Buryta jako Sekretarz, oraz Janina Spałek jako Skarbnik. Funkcję zastępcy naczelnika objął Dawid Jacek, który w poprzedniej kadencji pełnił funkcję członka zarządu d/s młodzieży. Po raz pierwszy funkcje w zarządzie będą pełnili: Mateusz Sztyrc jako Gospodarz, a także Karol Fulek jako członek zarządu d/s młodzieży.

Funkcję sekretarza Komisji Rewizyjnej ponownie przez 5lat pełnić będzie Monika Schmidt. Zmienił się natomiast przewodniczący i wiceprzewodniczący KR. Funkcję te objęli odpowiednio Marian Knopp i Adrian Stania.