Plebiscyt – STRAŻAK ROKU woj. śląskiego 2017

Wpis znajduje się w kategorii: Aktualności ⇒ 2017r.
Wydarzenie z dnia 07.04.2017r.

7 kwietnia ruszył plebiscyt Dziennika Zachodniego na Strażaka Roku województwa śląskiego 2017. Kandydatów do tytułu Strażak Roku wśród strażaków zawodowych nominowała Państwowa Straż Pożarna. Na laureatów czekają cenne nagrody. Zwycięzcy zdobędą nagrody finansowe, sprzęt strażacki, vouchery na pobyt w hotelu ze SPA, a jednostki dofinansowanie i sprzęt ratowniczy. Uroczyste zakończenie plebiscytu odbędzie się 16 maja podczas wojewódzkich obchodów Dnia Strażaka. Zwycięzcy odbiorą statuetki, dyplomy i nagrody z rąk Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach.

Zachęcamy do oddawania głosów na strażaka PSP – mł. asp. Jacka Nocon z JRG Pyskowice.

Młodszy aspirant Jacek Nocon

JRG Pyskowice

Starszy Ratownik. Jest zaangażowany w życie sportowe jednostki, reprezentuje KM PSP Gliwice w różnego rodzaju zawodach sportowych, a w 2010 roku reprezentował KG PSP Warszawa w Mistrzostwach Polski Policji w judo, gdzie wywalczył indywidualnie III miejsce.
Swój profesjonalizm i zaangażowanie w służbie potwierdził wielokrotnie w działaniach ratowniczych. Jest również zaangażowanym działaczem związkowym.
W 2016 roku został odznaczony Brązowym Medalem Za Zasługi dla Pożarnictwa.
Obecnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe na Studiach Podyplomowych w Szkole Głównej Służby Pożarniczej.

Zagłosuj na kandydata wysyłając SMS o treści DZS.14 pod numer 72355. Koszt 2,46 zł z VAT.

Głosowanie rozpocznie się od piątku, 7 kwietnia i potrwa do 10 maja. Uroczyste zakończenie plebiscytu odbędzie się 16 maja podczas wojewódzkich obchodów Dnia Strażaka. Zwycięzcy odbiorą dyplomy i nagrody z rąk Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach.

Więcej informacji: http://www.dziennikzachodni.pl/plebiscyt/a/strazak-roku-woj-slaskiego-2017-galeria-kandydatow-strazacy-zawodowi-psp,11936680/