Walne zebranie sprawozdawcze OSP za 2017 rok

Wpis znajduje się w kategorii: Aktualności ⇒ 2018r.
Wydarzenie z dnia 25.02.2018r.

W niedzielne popołudnie, 25 lutego o 16:00 w remizie naszej OSP odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze za 2017r. W zebraniu udział wzięli członkowie OSP Widów, mieszkańcy Widowa, przedstawiciele Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Rudzińcu:  Członek Głównego Sądu Honorowego ZOSP RP w Warszawie dh Tadeusz Mamok, Naczelnik OSP Bycina dh Artur Gołombek, a także zaproszeni goście m.in. Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gliwicach dh Andrzej Frejno.

Zebranie rozpoczęło się wprowadzeniem sztandaru. Następnie został odegrany hymn związku OSP RP „Rycerze Floriana”. Później głos zabrał prezes dh Grzegorz Dusza, który przywitał zgromadzonych. Został wybrany przewodniczący zebrania, którym tradycyjnie został dh Jerzy Kucza. Następnie przedstawione zostały poszczególne sprawozdania za 2017 rok:

– sprawozdanie z działalności OSP, które przedstawił prezes dh Grzegorz Dusza
– sprawozdanie finansowe, które przestawiła skarbnik dh Janina Spałek
– sprawozdanie komisji rewizyjnej, które przedstawił przewodniczący komisji rewizyjnej dh Marian Knopp

Następnie plan działalności na rok bieżący przedstawił prezes dh Grzegorz Dusza, a plan finansowy przedstawiła skarbnik dh Janina Spałek. Po przedstawieniu sporządzonych protokołów zarząd jednogłośnie otrzymał absolutorium.

W kolejnej części zebrania głos zabrali członkowie i goście biorący udział w zebraniu. Wszystkim obecnym na zebraniu dziękujemy za przybycie. Szczególnie dziękujemy naszym panią za pyszną kawę i słodki poczęstunek.